محتوا یاب|قوانین و مقرراتقوانین و مقررات

قانون یکی از عواملی است که بدون وجود آن در جامعه هیچ پیشرفتی پدید نمی‌آید. حیات اجتماعی و استحکام جوامع بر پایه قانون استوار است و بدون آن به هیچ عنوان نمی‌توان استعدادهای جامعه را شکوفا کرد.


مشتری گرامی لطفا قبل از خرید یا درج محتواهای خود قوانین ومقررات محتوایاب را مطالعه بفرمایید در غیراینصورت خرید یا درج محتوا به معنای مطالعه و آگاهی شما از قوانین و مقررات سایت میباشد.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های محتوایاب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های محتوایاب تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از  این سایت، به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این برگه می‌باشد.

به محتوایاب خوش آمدید. این وبسایت این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی ازمحتواها و خدمات که برای فروش از طریق وبسایت فهرست ‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید بپردازید. وبسایت این خدمات را به وسیله اعطای دسترسی شما به محتوای وبسایت فراهم می‌کند.


قوانین ثبت نام برای استفاده از وبسایت

نخستین گام برای دسترسی به وبسایت این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود نظیر نام و نام خانوادگی- آدرس ایمیل-شماره تلفن را وارد کنید.

شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به این سایت می‌دهید صحیح، دقیق و جدید است.

قوانین درج و نشر محتوا

این وبسایت تابع کامل قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران می باشد و درج و نشر و استفاده از مطالب سایت در موارد زیر  غیر مجاز و ممنوع است.

برای اهداف غیر قانونی و غیراخلاقی

برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی

برای نقض قوانین  و مقررات داخلی و بین المللی

برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران

برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی

برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده

برای آپلود یا انتقال ویروسها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایتهای دیگر و یا اینترنت تاثیر میگذارد

برای جمع آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آنها

برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی

برای دخالت در سرویسهای امنیتی

این حق برای سایت محتوایاب محفوظ است که درصورت مشاهده موارد بالا دسترسی و استفاده کاربر را برای همیشه قطع کند.

قوانین مربوط  به کپی رایت و مالکیت معنوی

وبسایت، خدمات و تمامی محصولات مرتبط با این وبسایت شامل موضوع کپی رایت هستند. مطالب و موضوعات وبسایت (از جمله نوشته ها،صوت ها، عکس ها ویدیوها لوگوها و...) ذیل قانون این کشور و معاهدات بین المللی تحت حمایت کپی رایت قرار می‌گیرند و هرگونه سواستفاده از آنها دارای پیگرد قانونی می باشد.

این وبسایت  تمامی حقوق و منافع مرتبط با وبسایت را حفظ می‌کند نام کسب و کار، نام تجاری، نام و آدرس سایت، علامت تجاری، طرح صنعتی، ثبت اختراع وتحت قانون کپی رایت این سایت میباشند و حق استفاده از نام کسب و کار، نام تجاری، طرح صنعتی، علامت تجاری و... شما بدون اجازه کتبی این شرکت و اجازه هر صاحب حق دیگری مجاز به انجام موارد زیر نیستید.

حریم خصوصی

این وبسایت حریم خصوصی شما را موضوعی جدی تلقی می‌کند و هر گونه اطلاعاتی که از طریق استفاده شما از برنامه و یا خدمات ارائه شده است، به سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت مربوط می‌شود و دراختیار هیچ فرد ثالثی قرار نخواهد گرفت.

قوانین سلب مسئولیت عمومی

این سایت هیچ گونه تضمینی در قبال اطلاعات دقیق،کامل و به روز به شما نمی دهد وهمچنین تمام مسیولیت ها و ریسک ها و خطرات  ناشی از استفاده و به کارگیری مطالب این سایت برعهده خود شخص است.

هم‌چنین ما تضمین نمی‌کنیم که کیفیت محصولات، خدمات و اطلاعات این شرکت دقیقا مطابق انتطارات شما باشد.

بازديد :545